Luno video apie Bitcoiną

Mokomieji video apie Bitcoinus nuo jų istorijos, "kasimo", mokėjimus iki informacijos apie privatųjį raktą, rizikas bei virtualios valiuto saugojimą. Ši glausta informacija leidžia suprasti ne tik tai, kas yra Bitcoin, kaip jis veikia, bet tuo pačiu tai yra ir galimybė susipažinti su visų kriptovaliutų veikimo principais.

Pagrindai:

1. Kas yra Bitcoinas?

2. Kaip atsirado Bitcoinas?

3. Bitcoinas - kaip mokėjimų sistema?

4. Bitcoin - skaitmeninis auksas?

5. Bitcoinas kaip internetas

6. Kaip gauti Bitcoinų?

Sudėtingesnės temos:

7. Kaip apskaičuojama Bitcoino kaina?

8. Ar Bitcoinas naudojamas nusikaltėlių?

9. Kas yra Bitcoinų "kasimas"?

10. Apie Bitcoin privatųjį raktą

11. Kaip reikėtų saugoti savo Bitcoinus?

12. Kokios yra su Bitcoino rizikos?

Luno straipsniai apie kriptovaliutas

Absoliuti dauguma lietuvių žino, kas yra kriptovaliutos, beveik kas trečias norėtų jų turėti, bet tik maža dalis iš tiesų turi ir naudojasi virtualiais pinigais, tokiais kaip bitkoinai. Anot kriptovaliutų prekybos platformos „Luno“ vadovės Rytų Europos regione Magdalenos Gołębiewskos, tai rodo didžiulį Lietuvos potencialą skaitmeninių valiutų srityje. „Luno“ apklausa, kuri parodė, kad apie kriptovaliutas žino net 81,9 proc. lietuvių. Toks žinomumo lygis yra išties didelis, nes, pavyzdžiui, kaimyninėje Lenkijoje apie kriptovaliutas yra girdėjęs maždaug tik kas antras gyventojas. Visgi Lietuvoje tik 3,8 proc. žinančių apie kriptovaliutas patys jomis disponuoja, o štai Lenkijoje – net 17 proc.

Skaityti toliau

Mes taip dažnai girdime apie kriptovaliutas, Bitcoin sandorius ir blockchain technologiją, kad netgi nesusimąstome ką šios sąvokos iš tiesų reiškia. Savo atsakymus į esminius klausimus apie kriptovaliutas, o pirmiausia apie Bitcoin'ą, linksmai ir visiems suprantamai pristato globali kriptovaliutų - Bitcoin ir Ethereum pirkimo bei saugojimo platforma „Luno“. Internete ir viešojoje erdvėje sklando daug mitų ir gandų, susijusių su kriptovaliutomis. Tiems, kurie neturi daug žinių apie finansų rinkas ir naująsias technologijas, skaitmeninės valiutos dažnai asocijuojasi su finansinėmis spekuliacijomis ir netgi nelegalia veikla. Daug papildomų klausimų kelia ir reglamentavimo stoka bei neaiškumai, susiję su kriptovaliutų apmokestinimu.

Skaityti toliau