Esame kriptovaliutų entuziastai, todėl kas dieną tikriname bitcoin, ethereum, litecoin ir kitų valiutų kursus, skaitome naujienas, stebime ICO ir t.t.

Kainų pokyčiai kriptovaliutų pasaulyje labai staigūs, todėl labai svarbu laiku ir tinkamai reaguoti – pirkti, o galbūt parduoti turimas valiutas. Kadangi greituoju būdu peržiūrėti paskutines kainas ne visuomet patogu, todėl sukūrėme paprastą, bet patogią bei greitai veikiančią svetainę, kurioje iš karto galima pamatyti norimų valiutų kainas. Duomenis šiuo metu pateikiame iš CoinMarketCap.

Ateityje į svetainę pridėsime daugiau vertingos informacijos, susijusius su kriptovaliutomis. Pirmuosius bitcoinus “iškasėme” dar 2013 metais, todėl norėtume savo patirtimi pasidalinti ir su kitais žmonėmis.

 

Bitcoin visa info: https://bitcoin.org

Bitcoin blockchain: https://blockchain.info

Cex.io Bitcoin ir kitų valiutų keitykla, kuria naudojamės: https://cex.io/

Valiutų “kasybos” kainų skaičiuotuvas: https://www.coinwarz.com/

 

Galite prisidėti prie svetainės vystymo pasirinkę temas, kurios Jums yra aktualios.

[poll id=”2″]

 

Taip pat su mumis galite susisiekti bet kokiais klausimais.

[contact-form][contact-field label=”Vardas” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”El. pašto adresas” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”Interneto puslapis” type=”url” /][contact-field label=”Žinutė” type=”textarea” /][/contact-form]