Sklypai už bitcoinus – Aurių miestelyje šalia Vilniaus atsirado galimybė investuoti kriptokapitalą į NT

Šiandieniniame idėjų, novatoriško mąstymo ir progreso pasaulyje bitcoinai ir kitos kriptovaliutos įgauna naują prasmę. 2009 metais gimusi laisvės ir nepriklausomumo idėja, nepraėjus nė dešimčiai metų iš nedidelio entuziastų būrelio evoliucionavo ir tapo žinoma ne tik kaip atsiskaitymų priemonė, bet ir kaip pačių beprotiškiausių idėjų generavimo simbolis. Bitcoinų vizija suteikė visuomenei beprecedentes investavimo galimybes, sukūrė neįtikėtinai lanksčius finansavimo įrankius ir ypač dideliu greičiu transformuoja įvairiausias gyvenimo sritis.

Ką už bitcoinus perka žmonės pasaulyje

Jau parduoti pirmieji Tesla bei Lamborghini automobiliai už bitcoinus. Kai kurie naujųjų laikų milijonieriai už virtualią valiutą perka namus, vilas, kitą nekilnojamąjį turtą ar netgi lėktuvus. Atsiranda žmonių, kurie gauna arba siekia gauti visą savo atlyginimą vien tik kriptovaliutomis. Šiandieną stambų pirkinį galima įsigyti išleidus vos keletą vienetų virtualiosios valiutos, o tai gali sau leisti netgi mokyklos ar studijų nespėję baigti technologijų ir kriptovaliutų entuziastai, taip pat šią nišą atradę verslininkai bei eiliniai inovacijas išnaudojantys piliečiai.

Naujienos Lietuvoje

Lietuvoje taip pat netrūksta drąsių idėjų. Viena jų – žemės sklypų Aurių miestelyje šalia Vilniaus įsigijimo galimybė atsiskaitant už ją bitcoinais ar bet kuria kita kriptovaliuta. Tokia pasirinkimo laisvė, kai rezervaciją už sklypus galima atlikti ir virtualiomis valiutomis neabejotinai Aurių miestelį paverčia inovacijų lyderiu. Tai taip pat unikali galimybė žmonėms, norintiems ne tik, kad savo turimą kriptovaliutų kapitalą paversti investicija į stabilią turto klasę, tačiau ir įeiti į istoriją pirmą kartą sudalyvavus tokiame nekilnojamojo turto projekte. Gali būti, kad bus parduoti ne vieni sklypai už bitcoinus.

Aurių miestelio teritorijos išplanavimas
Aurių miestelio teritorijos išplanavimas (Auriai.lt)

Aurių miestelis

Auriai – tai išskirtinės koncepcijos miestelis, siekiantis patenkinti visus modernaus žmogaus lūkesčius, tokius kaip darnią aplinką, modernius būstus, ekologišką gyvenimo būdą. Būsimi pirkėjai gali rinktis skirtingas erdves ir teritorijas pagal savo asmeninius ar šeimos poreikius: nuo kalvotojo pakraščio iki ramesnių pakrančių šalia ežerėlio bei slėnio. Žirgus mylintys žmonės galės rinktis sklypus arčiau dvaro su žirgynu, verslūs gyventojai galės įsikurti šeimos verslų alėjoje. Aurių bendruomenė gyvens kultūrinį gyvenimą, dalinsis idėjomis, kurs verslus. Galimybės būsimiems miestelio gyventojams pirkti sklypus už virtualią valiutą – vienas iš natūraliai tinkamų būdų sudominti progresyvius žmones.

Aurių miestelio konsepcija
Aurių miestelio konsepcija (Auriai.lt)

Kadangi Aurių miestelis kuriamas pasirinkimo laisvės ir inovacijų pagrindais, tikimasi, kad dalis naujakurių, būdami naujausių technologijų naudotojais ir praktikais, padės sukurti inovatyviausią bendruomenę Lietuvoje.

Parašykite komentarą