1
0

Turėjau šiek tiek bitcoin kriptovaliutos dar iki BitcoinCash atsiradimo (rugpjūčio 1-os). Kiek žinau turėčiau kažkaip BitcoinCash gauti, nes norėčiau juos parduoti kai dabar kaina tiek pakilo. Kaip tai reikėtų padaryti? Ačiū iš anksto už pagalbą.

  • You must to post comments
0
0

Sveiki, ačiū už gerą ir aktualų klausimą. Tai padaryti yra ganėtinai paprasta, ypač jeigu savo bitcoinus laikėte ne keitykloje, o vienoje iš įprastų piniginių, leidžiančių eksportuoti jūsų privatųjį raktą (raktą, kuris susietas su jūsų bitcoin pinigine, kurią turėjote iki BitcoinCash hard fork – atidalinimo). Jeigu pinigus laikėte keitykloje, keitykla turėjo tiesiog pridėti papildomą valiutą į jūsų sąskaitą. Jeigu to nepadarė, mėginkite susisiekti su keityklos technine pagalba.

Tuo atveju jeigu visgi pinigus laikėte vienoje iš piniginių, tiesiog pasidomėkite kaip gauti prieigą prie jūsų privataus rakto. Pateiksime privataus rakto eksportavimo iš standartinės bitcoin piniginės “bitcoin core” instrukciją.

Paleiskite piniginę ir leiskite jai pilnai užsikrauti
Spauskite “help” meniu juostelėje
Eikite į “debug”
Pasirinkite “console” skirtuką
Jeigu buvote užrakinę savo piniginę, pirmiausia suveskite tokią komandą naudodami savo slaptažodį: walletpassphrase “slaptažodis” 600 Skaičiukas pabaigoje reiškia laiką sekundėmis kiek laiko sesija bus aktyvi
Įveskite komandą: dumpprivkey [jūsų viešasis raktas – bitcoin piniginės adresas]

Rekomenduojame šiuos veiksmus atlikti tik saugiame kompiuteryje, o privataus rakto niekur nesaugokite bei juo pasinaudoję išvalykite kompiuterio laikinąją atmintį dėl viso pikto. Tikrai nenorėtumėte, kad koks nors įsilaužėlis turėtų bent menkiausią galimybę gauti prieigą prie jūsų piniginės. Papildoma rekomendacija yra prieš atliekant visus Bitcoin Cash išsigryninimo veiksmus, turimus bitcoinus perkelti kitur.

Kai jau turite privatųjį raktą, galite bet kurioje kitoje piniginėje, kuri palaiko BitcoinCash, šį raktą importuoti (jeigu tokia galimybė yra) ir gausite savo naująją kriptovaliutą. Viena iš populiarių Bitcoin Cash piniginių yra Electron Cash (https://electroncash.org/) į kurią galėsite importuoti privatųjį raktą atlikę tokius standartinius veiksmus: wallet > private keys > sweep

Taip pat, jeigu Bitcoinus laikėte multi valiutinėje piniginėje Exodus, kuri turi net specialų Bitcoin Cash prieigą skirtą funkcionalumą, galite gauti savo BCH labai patogiai. Exodus atveju atlikite tokius veiksmus:

Atidarykite Exodus piniginę
Kairiame apatine kampe spauskite “Help”
Pačioje apačioje suraskite klausimą “How do I claim my Bitcoin Cash (BCH)?”
Spauskite mygtuką “Claim my Bitcoin Cash now”
Atsidariusiame lange įveskite piniginės, kurioje laikysite Bitcoin Cash adresą; jis gali būti ir pačios Exodus piniginės
Spauskite “Check my wallet now”

Kadangi Bitcoin forks (atsidalijimų) jau buvo daugiau, o vienas iš jų sukūrė kitą potencialo turinčią kriptovaliutą – Bitcoin Gold, panašiu principu galite gauti prieigą ir prie savo naujos kriptovaliutos. Galite pasitikrinti kiek turite Bitcoin Cash arba netgi ir Bitcoin Gold savo Bitcoin adresu.

Bitcoin Cash: https://blockchair.com arba kitose BCH blockchain’o svetainėse

Bitcoin Gold: https://btgexplorer.com

Pabaigai esminiai punktai:

Norinti gauti prieigą prie naujai sukurtų Bitcoin atsidalijimo valiutų, reikalingas privatus raktas
Pasirūpinkite privataus rakto saugumu
Prieš veiksmus su privačiu raktu perkelkite turimus bitcoinus į kitą piniginę, kad jie būtų saugūs
Neskubėkite jeigu nėra didelio reikalo naująsias kriptovaliutas pasiimti, dalis jų gali būti kuriamos vien tam, kad kažkas gautų jūsų prieigą prie privataus rakto, ypač jeigu privatų raktą importuosite į mažai žinomą naują piniginę. To jokiu būdu nedarykite.

  • You must to post comments
Rodomas 1 rezultatas
Jūsų atsakymas

Norėdami pateikti .