2
1

Sveiki,

Tai labai geras ir aktualus klausimas visiems, kurie investuoja į daug kriptovaliutų ir labiau planuoja ilgalaikes investicijas. Galėtume išskirti programėles pagal tai, kokiu įrenginiu norite stebėti savo kriptovaliutų investicinį portfelį.

MOBILE:

Žinomiausios ir geriausios programėlės yra:

  1. Blockfolio – palaiko apie 2000 kriptovaliutų, daugybė fiat valiutų, grafikai, įspėjimai apie kainų pokyčius
  2. Delta – panašios galimybės kaip ir Blockfolio
  3. Coin-stats – taip pat panašios galimybės kaip kitų programėlių

Bendras patarimas būtų susinstaliuoti keletą programėlių ir pažiūrėti kiek jos atitinka jūsų pačių asmeninius poreikius, koks yra patogumas ir pasirinkti tinkamiausią.

DESKTOP:

Išskirtume taip pat tris portfelio valdymo sistemas/galimybes, kurios turi dar daugiau funkcijų, negu jų rastumėte mobiliosiose programėlėse. Asmeninio kompiuterio ekrane yra kur kas patogiau stebėti ir analizuoti kriptovaliutų grafikus, vertės pokyčius ir kitą informaciją. Šias sistemas per įprastą svetainės nuorodą taip pat galima patogiai naudoti ir mobiliajame telefone, kas beveik atstoja specializuotų programėlių galimybes.

  1. Cointracking.info – viskas ko reikia iš kriptovaliutų prekybos gyvenančiam ir kiekvieną dieną prekiaujančiam asmeniui. Tai profesionali platforma skirta profesionalamas. Sistema jungiasi su kriptovaliutų keityklomis, yra istoriniai duomenys daugiau nei 5 tūkst. kriptovaliutų, prekybos galimybė ir daug kitų funkcijų. Vienintelis sistemos trūkumas – ji yra mokama ir kainuoja berods iki 0.1 BTC per metus.
  2. Alternatyva Cointracking.info galėtų būti Altpocket.io.
  3. Dar viena sistema, kuri yra pakankamai pažangi ir labai patogi – Cryptocompare.com. Apie šią portfelio valdymo programėlę pateiksime daugiau informacijos. Labai patogu pridėti dar į keityklas nepriimtus tokenus, duomenys atsinaujina realiuoju laiku, tą pačią kriptovaliutų pridėjus kelis kartus, ji vis vien galutinėje statistikos suvestinėje sumuojama į vieną investiciją. Beto patogu stebėti informaciją ir mobiliajame telefone. Labai įdomi galimybė yra sukurti viešą kriptovaliutų portfelį, kuris gali būti skirtas įvairių investavimo strategijų testavimui ir dalijimuisi su kitais žmonėmis. Pateikiami keli investicinio portfelio pavyzdžiai, kurių viename yra investuota 14 bitcoinų į įvairius ICO ir iš to gautas šiai diena virš 300 bitcoinų pelnas: https://www.cryptocompare.com/portfolio-public/?id=8897. Keletas sistemos pritnscreenų:

Kriptovaliutų portfelis

Naujos valiutos portfelyje pridėjimas

Portfelio vertės pokyčio grafikas

 

Pasidalinkite info kokias kriptovaliutų portfelio valdymo sistemas naudojate patys.

  • You must to post comments
0
0

Dekui uz issamu atsakyma! Pats dabar naudoju tik telefone “Coin-stats” , bet planuoju ismeginti ir desktop versija  Cryptocompare.com

  • You must to post comments
Rodomi 2 rezultatai
Jūsų atsakymas

Norėdami pateikti .