1
1

Sveiki,

Norėjau pasiteirauti žinančių, gal kas nors dalyvauja kokiose nors lietuvių kurtuose grupėse, susijusiuose su kriptovaliutom. Žinau, kad daug visokių yra facebook’e, ale “kriptovaliutos investavimas” arba “mūsų kriptovaliutos” ir pan. Esmė tame, jog ten rašinėja visokie kaimiečiai, realiai nieko nenusimanantys. Būtų įdomu ar yra kokių lietuviškų “uždaresnių”, kur renkasi normalūs vartotojai ir dalinasi savo mintimis?Mačiau keleta telegrame, discord, tai ten jau bent kažkas. Nežinau kaip dėl VIP kriptovaliutų signalų, ar apsimoka pirkti, ar nelabai, kadangikiek suprantu nieko jie nedaro gero, išskyrus prasidėjus valiutos augimui apie tai paskelbia.. Įdomesnė grupė buvo kriptovaliutosLT ir kriptovaliutos diskusijos. Ten šiek tiek labiau žinantys žmonės kaip ir renkasi ir dalinasi įdomesniomis įžvalgomis. Taigi, gal kas dar turite kokių nors panašių pasiūlymų?

Būsiu dėkingas už atsakymus.

  • Adomas klausimą pateikė 4 m. ago
  • last edited 4 m. ago
  • You must to post comments
0
0

Sveiki,

Ačiū už aktualų klausimą. Manome, kad kriptovaliutų bendruomenės, kurioje rinktųsi aktualiomis temomis linkę rimtai diskutuoti investuotojai ir kiti entuziastai labai trūksta. Prieš keletą metų visą esminę ir aktualią informaciją buvo galima rasti traders.lt forume, tačiau dabar išaugo poreikis kitokio formato bendruomenės kūrimui. Facebook’e yra jūsų paminėta problema – per daug abejotinos kokybės ar visai beverčių komentarų, per mažai profesionalių nuomonių, kurios dažnai paskęsta daugybės kitų komentarų jūroje.

Bendruomenę, kuri pateisintų jos dalyvių lūkesčius kuriame ir mes, Kriptovaliutos.lt komanda bei artimi jai asmenys. Planuojame į ją pakviesti ir žmones iš išorės, ypač tuos, kurie norėtų daugiau prisidėti prie šio projekto. Šioje grupėje yra arba bus teisininkų, programuotojų, verslininkų.

Kalbant apie kriptovaliutų signalus ir su tuo susijusias uždaras grupes, tikriausiai galima būtų vertinti tik pinigais, kuriuos padės šios ankstyvesnės žinios uždirbti. Visgi kriptovaliutų prognozuoti beveik neįmanoma, nes šia rinka galima ypač lengvai manipuliuoti. Prie to prisideda ir reglamentavimo trūkumas, tinkamos teisinės bazės nebuvimas. Tikėtina, kad uždarosiose grupelėse galimai priimami ir sprendimai dalyvauti tam tikruose kriptovaliutų kainų manipuliacijos mėginimuose, derinami pump & dump veiksmai, strategijos.

  • You must to post comments
Rodomas 1 rezultatas
Jūsų atsakymas

Norėdami pateikti .