1
0

Sveiki,

esu naujas kriptovaliutose, tačiau tai man atrodo patrauklu ir aš pasiruošęs investuoti. Rašau norėdamas sužinoti plačiau apie jūsų siūlomas paslaugas, nuomą, ferma su priežiūra bei fermos įrengimą namuose. Kokie yra galimi rizikos faktoriai, kokia įranga yra siūloma perkant 4tūkstančius eurų kainuojantį rigą? Namie ar bendradarbiaujant su jumis bus pasiektas geriausias našumas bei didžiausias pelnas? Ką jūs galėtumėte patarti iš savo perspektyvos, mininti, pirkti-parduoti ar tiesiog laukti kol kriptovaliutų kainos kils?

Mantas

  • You must to post comments
1
0

Sveiki, Mantai,

Šiuo metu Kriptovaliutos.lt nesiūlo jokių paslaugų, susijusių su kriptovaliutų gavyba (miningu). Tuo mes užsiimame privačiai. Jeigu tokios paslaugos ateityje atsirastų, galėsime jas pasiūlyti. Mūsų žiniomis kriptovaliutų gavybos arba susijusią paslaugą siūlo kiti žaidėjai Lietuvoje, tokie kaip kriptovaliutos.org, taip pat ir Ambermining.com bei keletas kitų. Miningo paslaugos debesyje tiekiamos ir kitų užsienio žaidėjų, jos užsienyje gali būti ir patimesnės. Pasidomėkite genesis-mining.com arba hashflare.io paslaugomis. Cloude miningas turi privalumų, nes nereikia patiems niekuo rūpintis, bet taip pat ir trūkumų. Šį paslauga bent porą kartų brangesnė negu įsigyti miningui skirtą kompiuterį pačiam, papildomai tenka mokėti už sunaudojamą elektrą, beto kontraktas gali būti, ir yra nutraukiamas, jeigu miningas pasidaro nebepelningas, vertinant pagamintos valiutos vertę ir minusavus elektros sąnaudas.

Kalbant apie fermos įrengimą namuose, šiuo klausimu galime pakonsultuoti, t.y. kokias vaizdo plokštes pasirinkti, kokie kiti kompiuterio komponentai turėtų būti. Pavyzdžiui kalbant apie Radeon vaizdo plokštes, šiuo metu populiariausios yra RX 580, tačiau našumu jai per daug nenusileidžia RX 470, o Nvidia atveju, tai būtų GTX 970, GTX 1060 bei kitos. Profesionalūs kriptovaliutų kasėjai dažnai teikia prioritetą Radeon plokštėms, nes jos lengviau “pasiduoda” įvairiems negamykliniams nustatymams išbandyti. Kadangi vaizdo plokščių šiuo metu labai trūksta, vertėtų visgi rinktis tokias, kurių galite nusipirkti. 4000 eur kainuojantis rigas yra tikrai ne pigus. Tokios kainos rig’as turėtų turėti bent 6 aukštesnio lygio vaizdo plokštes, kaip RX 580 arba GTX 1060. Visgi manytume, kad ši kaina yra šiek tiek išpūsta. Ji turėtų siekti apie 3000-3500 eur. Toks mining rigas pagal šiandienes kainas turėtų generuoti apie 400-500 eur pajamų per mėnesį. Vertinant pastarųjų dienų kainų kritimą netgi ir mažiau. Manytume, kad teisinga mining rigo kaina yra ta, kai jos atsiperkamumo laikotarpis yra ne ilgesnis nei 12 mėnesių, per kuriuos visgi labai daug ko gali nutikti, tad labai sunku prognozuoti ar rigas apskritai atsipirks.

Dėl rizikos faktorių gaminant kriptovaliutą namie sunku būtų pasakyti, nebent tai, kad susidursite su papildomu karščiu, kurį skleis kompiuteris, galbūt kažkiek papildomo triukšmo bei bus reikalinga nemaža elektros galia, kurios gali nepakakti jeigu namie vienu metu būtų įjungta daugiau elektros prietaisų.

Šiuo metu, kai kriptovaliutų kainos pradėjo staigiai kristi, labai daug investuotojų yra pagauti panikos ir pradeda išsipardavinėti didelius kiekius savo kriptokapitalo. Dėl šios priežasties tai yra bene geriausias metas investuoti būtent į pačią kriptovaliutą. Tą siūlytume daryti neskubant, perkant mažesnius kiekius iki tol, kol bus pasiektas dugnas. Jeigu tai įvyks greičiau, pradėsite stebėti kainos atšokimą. Artimiausiu metu, jeigu nebus tolimesnės kritimo bangos, turėtų įvykti taip vadinamas techninis kainos atšokimas, kuris gali būti ir visiškai trumpalaikis. Tad siūlytume per daug neskubėti, bet jau dabar užsiregistruoti kriptovaliutų keityklose (pavyzdžiui spectrocoin.com) ir laukti tinkamos progos kriptovaliutų nusipirkti. Jeigu kriptovaliutų kainų kritimas užsitęs, po kurio laiko turėtų pigti ir kompiuterinė įranga, bei daugiau jos bus parduodama per skelbimus. Tad už dabartinius 4000 eur galėsite nusipirkti gal net ir 2 miningo kompiuterius.

Klausimą pateikęs vartotojas sutiko, kad jis būtų publikuojamas kartu su atsakymu.

  • You must to post comments
Rodomas 1 rezultatas
Jūsų atsakymas

Norėdami pateikti .