Bitcoin kaina šiandien:

bitcoin
bitcoin

Bitcoin (BTC)

Price
34.709,92

Bitcoin grafikas:

Bitkoin kaina yra labiausiai priklausoma nuo paklausos ir pasiūlos santykio svyravimų rinkoje, kuriuos lemia pasaulio politikų komentarai kriptovaliutų atžvilgiu, jų teisinis reguliavimas, naujienos iš biržų, ypač kai jos susiję su virtualių pinigų vagystėmis ir kitų, dažnai deja subjektyvių priežasčių. Bitcoino kainos pokyčiai labai greitai paveikia ir kitų kriptovaliutų, ypač veikimo principu panašių į bitcoin, kainas. Ypač stipriai įtakojama Litecoin kriptovaliutos kaina, kai tuo tarpu Ethereum ar Ripple kainos gali būti paveiktos mažiau dėl šiek tiek kitokios technologijos ir kitokių šių kriptovaliutų panaudojimo galimybių.

Bitcoin kaina 2020 metais peržengė 24.000 eur, o jau 2021 metais balandžio mėnesį pasiekį ir viršijo 53.000 eurų. 2021 metais bitcoin kaina sumušė ir šį rekordą lapkričio 8 d. pasiekus 58.000 eur. Šiuo metu ekspertai spėja, kad gali būti, jog kriptovaliutų rinka truputį „jungia stabdžius“ ir yra laukiame tam tikros korekcijos, nepaisant itin optimistinių prognozių artimiausiems 2-3 metams.

Bitcoin kainos grafikas atskleidžia kriptovaliutos vertės svyravimus laike ir leidžia įvertinti jos vertės pokyčio trendą – kainos mažėjimą ar kainos augimą.

Bitcoin kaina šiandien
Pav. bitcoin kritpovaliuta – skaitmeninis virtualus turtas

Litecoin grafikas

Ethereum grafikas

Ripple grafikas